3. Łańcucka Piątka - 16 czerwca 2018 (sobota)

Lista startowa


V Uliczny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta - Łańcucka Piątka

NrKat.ImięNazwiskoKlubKoszulkaOpłata
1K40DorotaKicińskaK - XXLtak
2M40PiotrGudz-KicińskiM - XLtak
3M40SylwesterCalM - Ltak
4M20Krystian Nosek Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie M - Lbrak
5K30UrszulaNowickaŁTCK - Mtak
6K30PatrycjaTłuczekMTU Aero EnginesK - Mtak
7M20JakubJamrozikM - Sbrak
8K20AnetaGórniakK - Sbrak
9M40WitoldWierciochKM PSP RzeszówM - XLtak
10M30KrzysztofKosiorM - Ltak
11M20DominikKaraśM - Ltak
12M40SebastianNorwiczM - Mtak
13M40JaromirBorowiecJerry Rotor TeamM - Ltak
14M30JakubCzubińskiBlok_bM - Mbrak
15K50MariaWiejacz K - Lbrak
16M20DominikDecM - Mtak
17K40Bożena SochańK - Lbrak
18K16KlaudiaSochańK - Lbrak
19K30AnnaRyznar-SicińskaFamily SkiK - Stak
20K20IzaPieronikK - Sbrak
21M40DanielSicińskiFamily SkiM - Ltak
22M20Adam SzczepanM - XLbrak
23M50JanGąsiorOsp Susiec M - Ltak
24M40WitekWiniarzM - XLbrak
25M30MACIEJGWÓŹDŹM - Mbrak
26M20JakubStrojekM - Lbrak
27M40JaroslawKowalewskiK - Mbrak
28M30DamianGąsiewskiStudio WizualneM - Ltak
29M40Jarosław GiereśM - Mbrak
30M40WitoldDziedzicSekcja Biegowa Okręgowej Izby Radców Prawnych w RzeszowieM - Mtak
31M30WojciechKopaczKaito Team M - XLbrak
32M30KamilPączekM - XLtak
33M40WilhelmZającM - Mtak
34K30IwonaDubielK - Mtak
35M50JerzySzpunarŁTC ŁańcutM - XLtak
36K30MagdalenaByśK - Mtak
37M30MarcinSanockiMUKS PODKARPACIE JEDLICZEM - Mbrak
38M20ZenonKłósekM - Lbrak
39M20ŁukaszCieślaŻołynia Biega M - XLbrak
40M30WitoldDubielŁTC ŁańcutM - Ltak
41K30KingaWalaniaTKKF "Sokół" Głogów MałopolskiK - Sbrak
42M30MichałCymaM - XLbrak
43M30GRZEGORZGOLEŚGRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEM - Lbrak
44M50GrzegorzŚwider IPA RRTM - Ltak
45M20MichałKiełbM - Lbrak
46M30TomaszTrznadelGRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIEM - XLtak
47M40JacekKawalecTEAM IWOM - XLbrak
48M20GrzegorzKostyczGrzegorz KostyczM - Lbrak
49M40AndrzejBaran1975M - Mtak
50K20KingaMajcher1995K - Sbrak
51K60ElżbietaSękowskaRzeszowski Klub Morsów "Sopelek"K - XXLtak
52M30GrzegorzNatońskiM - Mtak
53K40EwaSuchorska-DziedzicK - Stak
54M20MichałPerencHusaria Race TeamM - Mtak
55M20KamilJachyrabrak
56M40RobertSmołkowiczSzefek TeamM - Ltak
57K50MAŁGORZATADOMARADZKABT WAGABUNDAK - Mtak
58M50GRZEGORZDOMARADZKIBT WAGABUNDAM - Ltak
59M30Piotr BorczuchM - Lbrak
60K30Joanna HalwaK - Mbrak
61M50JózefRojek1967M - Mbrak
62M20MateuszGrygielM - Mbrak
63K20SabinaBuczek-K - Mbrak
64K30Iwona KrawiecK - XLtak
65M20PiotrRucińskiM - Mtak
66K30ANNAKLUSPiękne i BrodaczeK - Stak
67K30KatarzynaKos-BatorK - Mtak
68K30Małgorzata TyburczyGosiakK - Stak
69K30MonikaBesterK - Stak
70M30AdrianWalatWWF URM - Mbrak
71M40TomaszCzyżPrzeworska Grupa BiegowaM - XLtak
72M30ŁukaszŻurawski-M - XLtak
73M50EdwardDzierżakK - Lbrak
74K40MalgorzataSebzdaHusaria Race TeamK - Mtak
75M30RafałBronhard21 BATALION DOWODZENIAM - Sbrak
76M30ŁukaszKwiatek21 BATALION DOWODZENIA M - Sbrak
77K30IWONAChmielowska-ZiębaK - Mtak
78M40ŁukaszMarecki1977M - Xbrak
79M50AdamCynk1968M - Mtak
80M30Wojciech ŻukM - Xbrak
81M50MarekKrzyśkoM - Ltak
82M20PiotrKuczmaProjektant RzeszówM - Mbrak
83M60KazimierzMarchutNowosarzyńska Grupa BiegowaM - Mtak
84M20AndrzejGajdaM - Stak
85M16DamianMacM - Mtak
86M30MaciejGilarM - XLtak
87K20AnnaKawaliłoWola RafałowskaK - Mtak
88M30PiotrKawaliłoWola RafałowskaM - Mtak
89M20PiotrOsak-M - Lbrak
91M20BartoszCiąpałaM - Ltak
92K20KatarzynaNiemiecDRBK - Mtak
93K30Małgorzata Świąder K - Sbrak
94M40TomaszTrynieckiGrodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieM - Mtak
95M30MateuszSzkołaM - XXLbrak
96K40BeataOrłowskaStalowowolski Klub BiegaczaK - Stak
97K40MonikaRychlak-BożekK - Stak
98M40WojciechOrłowskiStalowowolski Klub BiegaczaM - Mtak
99M40TomaszBożekM - Lbrak
100K30Katarzyna Gamracka K - Stak
101K30Paulina SapkoRun4Fun K - Mtak
102M40KAROL BEDNARZ RAJ TATRM - XLbrak
103M30TomaszŁachetaKlub 35+M - Mtak
104M40JANHULBÓJtrzynastkaM - Mbrak
105K30GrzegorzPieniążekM - XLtak
106M40JanuszMokrzyckiWichura JarosławM - XLtak
107K30AgnieszkaĆwikłaWichura JarosławK - Ltak
108K40ZdzisławaKietykaWichura JarosławK - Mtak
109M30JerzyOstafińskiWichura JarosławM - XLtak
110M40MarekPłocicaWichura JarosławM - Ltak
111M40WojciechSkrzypekWichura JarosławM - XLtak
112M30BartoszFilipińskiSuper KlubbM - Lbrak
113M30ŁukaszDębskiM - Mtak
114K30BernardetaDębskaK - Mtak
115M16SylwesterOrnatM - Mtak
116K20KamilaMoskwaHusaria Race TeamK - Stak
117K40WiolettaMoskwaHusaria Race TeamK - Mtak
118M30PrzemysławJanochaBrakM - Mbrak
119M16KonradWiszniewskiM - Mbrak
120M40ZbigniewMarkusM - Ltak
121M30TomaszReguła1988M - XLtak
122M16DawidJózefczykM - Mbrak
123K16IlonaZięzioK - Mbrak
124M40Grzegorz Perczyk M - Ltak
125K20AmandaPodolecK - Stak
126M30TomaszPanekŁKS Stal ŁańcutM - Ltak
127M20MateuszLachM - XLbrak
128M30JacekPlesnarM - Stak
130M30MarcinMigutStara MalcianaM - XLbrak
131K30ElżbietaPlesnarK - Stak
132M40WitoldKrukM - Mtak
133K16AnnaKrukK - Mtak
134M30DamianGąsiewskiStudio WizualneK - Mbrak
135K30AnnaŁAPIŃSKAPrzemyski Klub Biegacza / biegusiem.plK - Sbrak
136K30EwelinaDziadosz-HessK - Stak
137M30PawełNitkiewiczTasowanieM - Mtak
138M16SzymonBarwińskiM - Sbrak
139M30MarcinMichalewiczTasowanieM - Ltak
140M30ArturDziadoszM - XLtak
141K30NataliaDziadoszK - Mtak
142K30AnetaDziadoszRzeszowscy SpartanieK - Stak
143M20TadeuszKoziełSzczęściarzM - Mbrak
144M30MichałChmielRzeszowskie Gazele i GepardyK - Sbrak
145K20KatarzynadecK - Sbrak
146M30GrzegorzTomaszekM - XLbrak
147K20KatarzynaKruk-BabikK - Sbrak
148M30RafałCieleckiDalejlama po wolny Tybet M - Stak
149K40MarzenaKulikowskaK - Lbrak
150M50WłodzimierzForyśULKS Technik TrzcinicaM - Mtak
151M30MarcinRochackiRozpoznanieM - Ltak
152K40AgataNiedziałekK - Mtak
153K30ArletaKornafel Hanas K - Stak
154K30BarbaraWoś K - Ltak
155M30Marcin KrzyśkoM - Ltak
156K20AngelikaGorczycaK - Mtak
157M40RafałBartmanM - Lbrak
158M40DariuszChrząszczM - XLtak
159M20RadosławOrganDRBM - XLtak
160M20PawełKawaDRBM - XLtak
161M20PawełKocanPolitechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza w RzeszowieM - Ltak
162M30BartoszGdulaJust FitM - Ltak
163M16SzymonGdulaJust FitM - Ltak
164M50AndrzejGwóźdźWichura JarosławM - XLbrak
165K20AgataPajaK - Sbrak
166M20PiotrCiąpałaM - Mbrak
167K30Małgorzata Chuchla-Pecka K - Mtak
168K30EwelinaSobczyk-ForjaszK - Stak
169K40ElżbietaBlajerK - Mtak
170M30MichałAdamczakM - Stak
171M50WiesławAdamczakM - Mtak
172M20MarcinMroczkaM - Ltak
173M30KacperKutPWS CREWM - Ltak
174M20MarcinZielińskiNwEM - XXLtak
175M30MariuszSłyszM - XLtak
176M20BartłomiejBłoniarz-M - Mbrak
177M16Wojciech MichałDyrkaczM - Lbrak
178M20WojciechBernatPiękne i Brodacze / biegusiem.plM - Mbrak
179K30MałgorzataMichnoK - Sbrak
180M40AndrzejMichnoM - Mbrak
181K20KarolinaSzymańskaK - Lbrak
182M40GrzegorzBożekTeam SATEL InterlakM - Mtak
183M50AdamŁyszczarzM - Mbrak
184M30GrzegorzKlimzaDIGIT-ALM - XXLtak
185M30KamilKowalTeam Satel M - Lbrak
186M16PiotrPajdaBrakM - Lbrak
187K30EdytaKrawiecK - XLtak
188K40SabinaFrankiewiczK - XXLbrak
189K50EwaHadamK - Stak
190M30RemigiuszSzymańskiWOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJM - Mbrak
191K30Agnieszka Herda Osp Susiec K - Mtak
192K16MagdalenaGąsior Osp Susiec K - Mtak
193M30Marek Herda Osp Susiec M - Ltak
194K20AleksandraMokrzyckaWichura JarosławK - Stak
195K30Krystyna PoteraFrytkówK - Lbrak
196M30MaciejPoteraFrytków!!!!M - Lbrak
197M40MariuszNyczStalowowolski Klub BiegaczaM - XLbrak
198M40Paweł Grzywacz RozpoznieM - Mtak
199K50LucynaBartoszkoK - Stak
200M40AndrzejBańcarzM - XLtak
201M30KrzysztofBłyskalM - Mbrak
202K30Edyta KuczekK - Mtak
203K20MarikaKuna1995K - Mtak
204M16PatrykWieszczekM - Lbrak
205M20Dawid Ortwein M - Mbrak
206M20MaciejJędruchówM - Ltak
207M30StanislawSarzynskiM - Ltak
208M40JacekGrygielM - Stak
209K30PaulinaOkońK - Sbrak
210K16ZuzannaPotocznaBrzozowski Klub Biegacza K - Stak
211K30KarolinaPruchnik-KrupaK - Mtak
212M40WitoldSTYSIAŁM - XLtak
213K30SylwiaZagajewska-KajuthK - XLtak
214M50JózefRojek1967K - Mtak
215M60ZygmuntRutkowskiZMITEK TEAMM - Mbrak
216M20DawidBieleckiM - Sbrak
217K30JustynaPokrywaK - Mtak
218M20SylwesterLepiarzLKB RudnikM - XXLbrak
219K20KatarzynaRozenbajgier-DominK - Ltak
220M20PawelJurekTabalugaK - XLbrak
221K30AgnieszkaSaganK - Mtak
222K30AnnaCzarnyK - Mtak
223M30WiesławSękJaroslawski biegaczM - Sbrak
224M30PiotrZałuskiBiegomania LubaczówM - XLbrak
225M40DARIUSZKARNATM - Stak
226K20JustynaKalandykK - Sbrak
227K40AgnieszkaŁabudzkaGorące Morsy JarosławK - Mtak
228K30DorotaSzubartSTS Jordan Wola MałaK - Mbrak
229M30MarcinKuźniarPogorze HusowM - Mtak
230K40AgataBłaszczakK - XLbrak
231M50HENRYKWARENICAKrólewskie Miasto LeżajskM - Mtak
232M20BartłomiejLubeckiM - Mbrak
233M40KAROL BednarzRAJ-TATRM - XLbrak
234M20DamianCzarnotaM - Mbrak
235M30ADAMhomik-M - Lbrak
236K40AnnaWilkZABIEGANI MIELEC K - Stak
237K40LilianaLoncaZABIEGANI MIELEC K - Ltak
238M20Filip Zaręba ZABIEGANI MIELEC M - Mtak
239M30MateuszStykaM - Mtak
240M40MariuszWęglarski--M - XLtak
241M40LeszekŚwierkPasiekaM - Mtak
242M30JacekWojnardo AniM - Mtak
243M40GrzegorzPałysGLKS Jawor Jawornik PolskiM - XXLtak
244M40DanielPiwowarBBLK - XLbrak
245M30TomaszŻelaznyM - Mtak
246M30TomaszNowickiM - Ltak
247M30Paweł StachurskiM - Ltak
248M20MateuszMarkowskiM - Sbrak
249M30DariuszPałkaM - Stak
250K20NinaPoterekK - Stak
251M20ŁukaszPyraM - Mtak
252K20JagodaGrabskaRun Team JarosławK - Sbrak
253M30MateuszKrólM - Ltak
254M20MichałKrzeszowskiRun Team JarosławM - XLtak
255M40PawełKurekM - XLbrak
256M50AndrzejBańkoM - Mtak
257K30SabinaZiębaZięba TeamK - Stak
258M16KamikKosior1999M - Lbrak
259M20DawidKłyżAktywny DynówM - Stak
260M30GrzegorzKACZMARSKIM - Mtak
261M20JarosławCzyjtM - Stak
262K20KlaudiaBurdaś1998K - Stak
263M30SławomirŚwiątekM - Mtak
264M20TomaszSowaBrakM - Mtak
265K30DorotaDrzewickaK - Lbrak
266M30TomaszOrzechowski#OjciecNaDopinguK - Stak
267K20AleksandraRuszelK - Mtak
268M20VolodymyrKurochkaM - Mtak
269M20ViktorAntiukhovUkrainaM - Stak
270M20OleksiiFerliiM - Stak
271M30MariuszURYNIAKGarnizon RzeszówM - Mtak
272M40BogdanDziedzic M - Lbrak
273M20SylwesterDudaM - Lbrak
274M50StanisławGórniakFinisz RymanówM - Stak
275M30MateuszHrycyniakM - Mtak
276M30MirosławTurzaKRESOWIANIEM - XLtak
277M50SylwesterKoziołM - Mtak
278M16KacperKoziołM - Ltak
279M40JacekSzczupakŁańcuckie Towarzystwo CyklistówM - Mtak
280M20Adam Lepa K - Sbrak
281M20MichałMacM - Ltak
282M30Adrian Lepa K - Mbrak
283M20DawidKrólM - Ltak
284M50EdwardDzierżakOSP CierpiszK - Lbrak
285M40Marcin Kula...M- Ltak
286M16KamilKosior1999M - Lbrak
287M20MateuszJemioło1990M - Mbrak
288K30MarzenaWiśniewskaK - Sbrak
289K20BarbaraBednarzK - Mtak
290M30PiotrKuźniarM - Mtak
291M20AdrianWardęgaM - Lbrak
292M16KrystianKurzydło2000M - Sbrak
294M20MichałOsypkaM - XLtak
295M30Kamil Żelazko Husaria Race Team M - XLbrak
296M30PiotrFrączekKiddolandM - Mtak
297M60WincentyWojtasiewiczM - Ltak
298M20JacekGutBlack Jack TeamM - Mtak
299K30MagdalenaBar1988K - Mtak
300K30AgnieszkaBiedaK - Stak
301M20KamilChlebioM - Mtak
302M20KrystianNawojskiM - Ltak
303K20BeataŁysikK - XLtak
304K20PaulinaMąkaK - Ltak
305M30MichałGrzesikM - Ltak
306M30MarekKuliberdaK - Lbrak
307M50AndrzejWyszyńskiM - Mtak
308K50Krystyna Sołtysiak-----K - Ltak
309M60ANDRZEJWITKOWSKIM - XLtak
310K30KarolinaFedio5 BSP/Szafa Biegacza TeamK - Mtak
311M30BogusławSowaRzeszowskie StrusieM - Ltak
312M30PawełKilianRzeszowskie StrusieM - XLtak
313M30MichałSzererKoliberkiM - Stak
314K30KingaRzeszutekKoliberkiK - Mtak
315M20PiotrChmajŁańcutM - Ltak
316M20WojciechStrzępkaM - XXLbrak
317K20KarolinaJaniołK - Ltak
318M20PiotrPelcM - Ltak
319K16Monika ZegarK - Stak
320K20BeataCholewaK - Stak
321M30KonradTomczykM - Ltak
322M20PiotrZegarM - Mtak
323K16KingaSzajnarK - Sbrak
324K16AleksandraOlechowskaK - Mbrak
325M40RobertJabłonowskiM - Ltak
326M20Maciej SzurlejM - Ltak
327K20AnnaBartyzelK - Mtak
328M20Patryk MarszałekCWKS RESOVIA RZESZÓWM - Ltak
329K30BeataLewK - Stak
330M20PawełKosowiczM - Ltak
331K20WiktoriaKania K - Mbrak
332M20Tomasz Błądziński M - Lbrak
333K20AnnaBodasińskaK - Mbrak
334K16NataliaWojdyłoK - Lbrak

Zapisanych 334 osób, w tym opłaconych 211.